O nas

O nas 2021-05-02T17:18:37+00:00

Witamy w IREHA – Prywatnym Centrum Fizjoterapii i Fizjoprofilaktyki w Lublinie.

IREHA to miejsce, gdzie wysoka skuteczność oraz bezpieczeństwo terapii łączy się z przyjaznym nastawieniem do każdego Pacjenta.

Miejsce, gdzie każdy może liczyć na szacunek, zrozumienie oraz dyskrecję i wysokie standardy obsługi.

System leczenia Pacjentów w Centrum IREHA znacząco różni się od ogólnie przyjętego. Sesje terapeutyczne dobierane są indywidualnie pod kątem rodzaju schorzenia i jego zaawansowania. Bierzemy pod uwagę uwarunkowania fizyczne i ogólnozdrowotne oraz wyniki badań i dostępną dokumentację medyczną pacjenta dostarczającą cennych informacji.

Zespół terapeutyczny IREHA Centrum Fizjoterapii i Fizjoprofilaktyki w Lublinie to pasjonaci fizjoterapii, ambitni fizjoterapeuci, którzy systematycznie kształcą się, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach branżowych i konferencjach naukowych. Przede wszystkim mają nieocenione doświadczenie i są skuteczni.

W swojej codziennej praktyce podczas realizacji programów, sesji terapeutycznych wraz z całym zespołem służymy fachową poradą, troskliwą opieką oraz szeroko pojętym profesjonalizmem. Stosujemy uznane metody fizjoterapeutyczne oraz techniki manualne i trening indywidualny. W sytuacjach szczególnie wymagających, dodatkowo odwołujemy się do alternatywnych rozwiązań: akupunktury, masażu aplikatorami wieloigłowymi Lyapko oraz suplementacją.

Zaufaj pasji, wiedzy i doświadczeniu!

Najlepszą wizytówką IREHA są uśmiechnięci i zdrowi Pacjenci.

Zapraszamy serdecznie 🙂

Umów się na wizytę i poczuj się znów zdrowy/a.

Dr Ireneusz Hałas, specjalista fizjoterapii

Mgr Agata Reszelewska, fizjoterapeutka

Mgr Agnieszka Kowalczyk, specjalista fizjoterapii